Centrum Joga, vinyasa

Zajęcia w Centrum Joga

Od 13.02.2018 zapraszam na regularne zajęcia w Centrum Joga w samym sercu Warszawy (Bracka tuż przy Chmielnej).

Jedna grupa dla jogowych debiutantów i tych co wolą spokojniej a druga dynamiczna.  Krótko mówiąc – dla każdego coś miłego 🙂

Joga dla debiutantów, wtorek i czwartek, 11:30-12:30

link do wydarzenia „Joga dla debiutantów” na FB

Zajęcia vinyasa jogi dla początkujących. Ćwiczymy podstawowe pozycje jogi, poznajemy zasady vinyasy czyli połączenia ruchu z oddechem, poznajemy swoje ciało i jego możliwości, uczymy się słuchać swojego ciała i respektować swoje granice. Zapraszam każdego – tych co pierwszy raz, żeby w spokojnej atmosferze mogli zrozumieć i spróbować jogi, tych którzy chcą zrozumieć lepiej swoje ciało i poczuć się w nim dobrze, wzmocnić kręgosłup czy nauczyć ogarniać stres w swoim życiu.

Feel the flow, wtorek i czwartek, 12:45-13:45

link do wydarzenia „Feel the flow” na FB

Energetyczna praktyka vinyasa yogi. Dynamiczne połączenie ruchu z oddechem, wzmacniające całe ciało sekwencje dodadzą Ci na pewno energii na resztę dnia. Zajęcia są bardziej intensywne niż zajęcia dla początkujących, ale jeśli jesteś aktywny, na pewno dasz sobie radę, nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z jogą. Jeśli lubisz się ruszać bardziej niż statycznie trwać w pozycjach to praktyka vinyasy jest dla Ciebie.

Kliknij na Facebooku, że będziesz i przyjdź kilka minut przed zajęciami 🙂

Do zobaczenia!